Menu
کلینیک آوای سلامتی
19

19 اسفند روز رژیم درمانگران مبارک19 اسفند روز رژیم درمانگران مبارک


یکی از نیاز های اولیه ی بشر، نیاز به غذا است. نیازی که در صورت نبود آن، بیش از چند روز زنده نخواهیم بود. در جامعه ی مدرن امروزی، با پیشرفت علوم مختلف، دسترسی به انواع مختلف مواد غذایی راحت تر شده و در اغلب نقاط جهان، مواد غذایی اولیه به راحتی در دسترس همگان قرار دارد. با این وجود، روز به روز بیماری های ناشی از مصرف غذا هم افزایش یافته. بیماری هایی که ناشی از عدم استفاده ی صحیح از مواد غذایی است مانند استفاده بیش از اندازه از فست فود ها، مصرف کم میوه ها و سبزی ها، افزایش مصرف غذاهای فرآوری شده و نمک، افزایش استفاده از شکر و محصولات شیرین و ... که متعاقب آن، با بیماری های مزمن مانند سرطان ها، دیابت، بیماری قلبی عروقی و ... مواجه هستیم. همه ی این ها به این معناست که هر فرد برای داشتن زندگی سالم، نیازمند مشاوره و استفاده از راهنمایی های یک متخصص تغدیه و رژیم درمان گر می باشد.

چندی از وظایف متخصصین تغذیه و رژیم درمان گران

1. ارتقا سطح سلامت خانواده ها با استفاده از آموزش های مدون از طریق رسانه های مختلف
2. شناسایی مشکلات تغذیه ای جامعه
3. ارائه مشاوره مناسب فردی و گروهی جهت دریافت برنامه ی غذایی مناسب
4. پایش کارآمدی برنامه های غذایی ارائه شده و اعمال تغییرات لازم در صورت نیاز جهت حصول نتیجه ی بهتر
5. ارائه راهکارها و برنامه های اجرایی جهت رفع مشکلات تغذیه ای جامعه

در راستای وظایف متخصصین تغذیه، سایت آوای سلامتی این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا اطلاعات روز دنیای سلامت را از طریق کلینیک های آوای سلامتی دنبال کنید. همچنین جهت مشاوره مستقیم با متخصصین آوای سلامتی می توانید درخواست خود را از طریق رژیم آنلاین برای ما ارسال کنید.

از طرفی آوای سلامتی تنها سایتی است که در بخش آشپزخانه ی آوای سلامتی، می توانید دستورات غذایی مختلف را به همراه جستجو براساس کالری، چربی، پروتئین، کربوهیدرات و مدت زمان طبخ جستجو کرده و غذای مورد نظر خود را طبخ کنید.

تیم متخصص آوای سلامتی تمامی فعالیت های ذکر شده را جهت ارتقای سطح سلامت خانواده ها و بهره مندی از زندگی سالم، شاد و موفق در اختیار شما عزیزان قرار داده است و مدیریت سایت آوای سلامتی، روز رژیم درمانگران را به تمامی متخصصین تغذیه به ویژه تیم تخصصی آوای سلامتی، تبریک عرض می نماید.امتیــــاز : Article Rating
تاریــــخ : چهارشنبه, 19 اسفند,1394
نویسنده : فرناز خوش آمال
گروه مطلب : سخن روز
به این مطلب امتیاز دهید

نظراتی که قبلا به این مطلب داده شده
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است .
شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید .
نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟

نام

ایمیل