Menu
کلینیک پوست , مو و زیبایی

کلینیک پوست , مو و زیبایی

چند ماسک خانگی فوق العاده برای پوست (3)
استفاده پیگیر و مداوم از ماسک خانگی موجب به تاخیر انداختن روند پیری، شفافیت پوست، ترمیم و لایه برداری ملایم و مناسب پوست، آبرسانی طبیعی به پوست و حتی از بین رفتن برخی لک ها و تیرگی پوستی در برخی قسمت ها خواهد شد.

ادامه مطلب...

تاریــــخ : ﺳﻪشنبه, 09 شهریور,1395

پیشگیری و درمان گیاهی سلولیت
سلولیت در واقع چربی های زیر پوستی هستند که در مکان هایی از بدن بیش از حد تجمع پیدا می کنند و به شکل برامدگی در زیر پوست ظاهر می شوند. سلولیت مضر نیست و بیشتر مردم با مشاهده آن در فکر درمان برای کمک به برگشت زیبایی آن قسمت از اندامشان هستند.

ادامه مطلب...

تاریــــخ : جمعه, 05 شهریور,1395

راه کارهای طبیعی برای از بین بردن شپش سر
شپش سر یک انگل است که مختص به طبقه اجتماعی خاصی نیست و شیوع آن در کودکان بخصوص در آن هایی که در مدارس یا مهد کودک ها و جمعیت ها بزرگ تری برای مدت زمان طولانی قرار دارند، از طریق انسان به انسان منتقل می شود.

ادامه مطلب...

تاریــــخ : ﺳﻪشنبه, 02 شهریور,1395

از لکه های قهوه ای پوست بیشتر بدانیم
همه ما از تشکیل لکه های قهوه ای بر روی پوست خود متنفر هستیم. اما آیا تا به حال به علت این لکه های تیره بر روی پوست خود فکر کرده اید؟

ادامه مطلب...

تاریــــخ : دوشنبه, 01 شهریور,1395
نویسنده : مریم نوروزی

روش های خانگی پاکسازی پوست
زندگی شهری، آلودگی هوا، مشغله کاری بیرون از منزل، استفاده از لوازم آرایشی، کرم های ضد آفتاب و ... از مواردی هستند که ماندگاری آن ها بر روی پوست بخصوص در زمان طولانی، می تواند موجب آسیب و پیری زودرس پوست شود

ادامه مطلب...

تاریــــخ : شنبه, 30 مرداد,1395

چند ماسک خانگی فوق العاده برای پوست (2)
استفاده از ماسک های خانگی کمک شایانی برای سلامت پوست، حفظ رطوبت آن و جلوگیری از پیری و چین و چروک پوست می کند. در این مطلب، به معرفی سایر ماسک های خانگی می پردازیم.

ادامه مطلب...

تاریــــخ : جمعه, 15 مرداد,1395

چند ماسک خانگی فوق العاده برای پوست (1)
همواره استفاده از درمان های خانگی در اولویت قرار دارد و چنانچه از آن درمان خانگی، نتیجه نگرفتیم، به دنبال روش های دیگر می رویم. برای سلامت پوست نیز استفاده از ماسک های خانگی یکی از بهترین راه های حفظ رطوبت و شادابی پوست می باشد.

ادامه مطلب...

تاریــــخ : ﺳﻪشنبه, 12 مرداد,1395

آیا پروبیوتیک ها برای سلامت پوست مفیدند؟

یکی از دغدغه های همیشگی انسان ها، داشتن پوستی شفاف، بدون جوش و جوان است. همواره خانم ها هزینه های زیادی برای جوان ماندن خود می کنند در حالی که راز جوانی در نزدیکی آنهاست.

ادامه مطلب...

تاریــــخ : پنجشنبه, 31 تیر,1395

صفحه 2 از 2ابتدا   قبلی   1  [2]  بعدی   انتها