Menu
رژیم آنلاین

رژیم لاغری | لاغری سریع و آسان به صورت رژیم آنلاین


آوای سلامتی یک پورتال کاملا تخصصی دز زمیته تغذیه و رژیم لاغری آنلاین می باشد . در ادامه این مطلب شما را با خدمات نوین این سایت در زمینه رژیم لاغری و یا رژیم چاقی و انواع رژیم های موجود به صورت رژیم آنلاین آشنا می نماییم . به امید آنکه بتوانیم نقشی کوچک , در بهبود سلامتی خانواده ایرانی داشته باشیم .

چرا نیازمند رژیم لاغری هستیم ؟

در جامعه ی امروز، با پیشرفت علم و تکنولوژی ، کم تحرکی و یک جا نشینی به یکی از اصول لا ینفک زندگی تبدیل شده . افزایش استفاده از وسایل نقلیه جهت رفاه و آسایش و افزایش شغل های یک جا نشینی ، همه و همه سبب کاهش فعالیت روزانه شده و از طرفی مشغله های زیاد زندگی ، زمان کافی برای شرکت در کلاس های ورزشی را از افراد گرفته است . نتیجه ی این روند ، رشد روز افزون چاقی است که ما یا اطرافیانمان با آن مواجه هستند . داشتن یک برنامه برای داشتن رژیم لاغری آنلاین چاره ای در زندگی ماشینی ما می باشد .

رژیم لاغری

رژیم لاغری یا رژیم چاقی مناسب چه کسانی می باشد ؟

در بسیاری از رسانه ها ، جهت افزایش آگاهی خانواده ها ، از مضرات چاقی و عوارضی که فرد را تهدید می کند ، سخن به میان آمده . بنابراین ، افرادی که به فکر سلامتی خود هستند ، در جستجوی رژیم لاغری و یا رژیم چاقی مختلف هستند تا از این مشکل رها شوند . از طرفی دیگر، پیشرفت علم نشان می دهد تنها افراد چاق نیازمند رژیم نیستند ، کودک 5 ساله ی شما ، خانم بارداری که در همسایگی شما زندگی می کند ، پدر و مادر مسن شما که با فشار خون و قند و چربی و ... دست و پنجه نرم می کنند ، دوست شما که در ابتدای جوانی ، پزشکان برای او تشخیص دیابت داده اند و خلاصه ، همه ی افرادی که به فکر سلامتی خود هستند و می خواهند دوران زندگی خود را با سلامتی طی کنند ، نیاز به رژیم غذایی دارند .

رژیم لاغری آنلاین

رژیم آنلاین برای چه افرادی مناسب است ؟

واژه ی رژیم ، واژه ایست که بسیاری از افراد ، از شنیدن آن واهمه دارند . اغلب ما فکر می کنیم ، رژیم یعنی نخوردن . اما این گونه نیست . با یک برنامه ی غذایی صحیح ، اصولی و علمی ، در عین حال که شما از خوردن غذا لذت می برید ، وزن اضافه ی خود را نیز از دست می دهید . ما در برنامه های غذایی آوای سلامتی ، با اصلاح عادات غذایی غلط ، به شما کمک می کنیم تا کاهش وزن پایدار بدون بازگشت داشته باشید .

از طرفی با توجه به مشکلات زندگی ، ترافیک ، دوری راه و زمان زیادی که صرف رفت و آمد می شود ، این امکان را برای شما فراهم نمودیم تا با کمترین زمان ، با متخصصین متبحر ما در ارتباط باشید و رژیم غذایی مناسب شرایط سلامتی خود را دریافت کنید .

رژیم لاغری آنلاین آوای سلامتی ، چقدر نتیجه دارد ؟

تیم آوای سلامتی ، برای نتیجه گیری بهتر از رژیم های آنلاین راهکارهایی را در نظر گرفته است . یکی از این راه کارها ، پیگیری های مستمر کارشناسان ما در طول دوره ی رژیم و تشویق شما برای طی کردن این دوره خواهد بود . این پیگیری , نتیجه گرفتن از رژیم غذایی را برای شما بسیار آسان خواهد نمود . ما این نوید را به شما می دهیم که در این دوره شما تنها نیستید . ما مانند یک دوست ، هر لحظه در کنار شما هستیم و با یکدیگر این راه را طی کرده و به موفقیت می رسیم .

 

 

رژیم آنلاین لاغری یا چاقی در آوای سلامتی چه امتیازی دارد ؟

1 : هر درخواست رژیم شما بر روی میزی قرار میگیرد که حداقل 3 کارشناس ارشد تغذیه و رژیم درمانی دور آن نشسته اند .
2 : در دوران رژیم درمانی شما کارشناسان ما پیوسته مسیر پیشرفت شما را رصد خواهند کرد و در این مدت با شما در تماس خواهند بود و درصورت لزوم رژیم غذایی و یا برنامه ورزشی شما را کاملا به صورت رایگان تعویض خواهند کرد .
3 : رژیم آنلاین طراحی شده , کاملا اختصاص به شخص شما داشته و حتی المقدور عادات وسلایق غذایی شما در آن گنجانده خواهد شد .
ما در قسمت سوالات متداول به برخی از سوالات شما عزیزان در مورد درخواست و دریافت برنامه رژیم درمانی آوای سلامتی پاسخ داده ایم . پیشنهاد ما مشاهده این سوالات و جواب های آنها قبل از ثبت فرم رژیم درمانی می باشد .

اگر تصمیم خود را برای داشتن یک زندگی سالم گرفته اید , همین الان فرم در خواست رژیم آنلاین زیر را تکمیل نمایید , تا مسیر موفقیت برای شما از همین لحظه آغاز شود !


فرم درخواست برنامه غذایی و ورزشیسوالات متداول پیرامون برنامه رژیم درمانی آوای سلامتی

مزیت دریافت رژیم در آوای سلامتی نسبت به سایتهای دیگر چیست ؟

ما در این فرایند 4 نکته را متعهد می شویم :
1 : درخواست رژیم درمانی شما توسط یک تیم حداقل سه نفره از کارشناسان ارشد در علوم تغذیه بررسی خواهد شد .
2 : در دوران رژیم درمانی شما کارشناسان ما پیوسته مسیر پیشرفت شما را رصد خواهند کرد و در این مدت با شما در تماس خواهند بود و درصورت لزوم برنامه غذایی و یا ورزشی شما را کاملا به صورت رایگان تعویض خواهند کرد .
3 : برنامه رژیمی طراحی شده کاملا اختصاص به شخص شما داشته و حتی المقدور عادات وسلایق غذایی شما در آن گنجانده خواهد شد .

آیا برنامه رژیم درمانی و ورزشی توسط نرم افزار تهیه می شود ؟

خیر !!!
ما در طراحی برنامه رژیم درمانی و ورزشی شما از هیچ نرم افزاری استفاده نخواهیم کرد و تمامی فرایند رژیم شما توسط تیم کارشناسان ما در علوم تغذیه تهیه خواهد شد .

هزینه رژیم درمانی چقدر است ؟ چگونه باید پرداخت کرد ؟

هزینه ها کاملا مطابق به نرخ کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و درمان قیمت گذاری شده و نسبت به نوع رژیم درمانی متغییر خواهد بود . به عنوان مثال رژیم در مانی برای افراد دارای بیماری با افراد سالم متفاوت خواهد بود . و یا هزینه در برنامه های غذایی با برنامه های غذایی و ورزشی نرخی متفاوت خواهد داشت .
در سال 1394 این نرخ از 30,000 تومان تا 60,000 تومان پیشبینی شده است .
پس از تکمیل فرم زیر , کارشناسان ما به بر قراری تماس با شما اقدام خواهند کرد . و پس از مشاوره رایگان اگر شما مایل به در یافت برنامه رژیم غذایی و یا ورزشی بودید می توانید از یکی از روش های زیر جهت واریز وجه اقدام فرمایید :
1 ) از لینک روبرو جهت پرداخت آنلاین استفاده فرمایید . پرداخت آنلاین
2 ) وجه مورد نظر را به شماره کارت روبه رو , به نام محمد یزدی زاده , بانک ملت , واریز فرمایید : 2436-3335-3378-6104
پس از پرداخت وجه مورد نظر مراتب تایید را به شماره 02122902602 و یا 02122902603 اعلام فرمایید .

پس از پرداخت هزینه دوره رژیم درمانی صرف چه مدت زمانی رژیم غذایی و یا ورزشی به دست ما خواهد رسید ؟

در حالت معمول حداکثر 12 ساعت پس از واریز وجه , برنامه اختصاصی شما به دستتان خواهد رسید . در حالت های خاص که تقاضا کننده شرایط ویژه ای در بحث فیزیولوژیک بدن خود دارد , مثل برخی از بیماریها , این زمان جهت کارشناسی بیشتر تا 24 ساعت طول خواهد کشید .

با پرداخت این هزینه چه مدت زمان می توانم از مشاوره با کارشناسان شما استفاده کنم ؟

حداقل 1 ماه !!!

این دوره رژیم درمانی چه مدت طول خواهد کشید ؟

زمان این دوره کاملا برای افراد گوناگون , متفاوت خواهد بود .


نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید رژیم لاغری | رژیم لاغری آنلاین | رژیم لاغری سریع